Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar, şüphesiz ki günümüzde tüm işletmeler için satışın, pazarlamanın ve müşteri hizmetlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı hızla artıyor. Bu yüzden akıllı telefonlardaki mobil uygulamaların kullanımı da hızla yaygınlaşıyor. Neredeyse tüm işletmeler, hangi tür mobil uygulamaların şirketlerinin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağına karar vermek için çalışmalar yapıyor.

Kano Medya, önce sektörü tahlil eder ve o sektördeki firmaların satışlarını arttıracak güçlü mobil uygulamalar geliştirir. Mobil uygulama geliştirme ekibimiz, en basitten en karmaşık uygulamalara kadar her platform için gerçek ve somut çözümleri belirler, tasarlar, geliştirir ve uygular.

Kano Medya olarak size asla genel uygulamaları sunmayız. Kişisel düşüncelerinize, iş hedeflerinize ve kendi iş gereksinimlerinize özel uygulamalar geliştiririz. Müşterilerinizin tüm platformlarda kullanabilecekleri farklı, cihaz-duyarlı ve kullanıcı dostu bir uygulamayı şirketinize sunarız.

Hibrit ve Native Mobil Uygulama Geliştirme

iOS ve Android Native mobil app geliştirmeleri haricinde daha az çalışan, daha kısa sürede üretilebilmeleri ve dolayısıyla daha ekonomik olması açısından Hibrit mobil uygulamalar da geliştirebiliriz. Android tabletler ve Ipad gibi iOS tabletler için de mobil uygulama çözümleri sunmaktayız. Iphone, Ipad, Android, Blackberry, Windows Mobile platformları için özel üretilecek yerel (native) mobil uygulamaların yanında, Html 5 teknolojisini, React Native, Cordova dillerini kullanarak (Hybrid) mobil uygulamalar ile çok yakın performansta çözümler üretebilmekteyiz.

Markalar ve şirketler için mobil uygulamalar, bugün müşterileri ile olan iletişimlerinde vazgeçilmez bir araç olarak ön plana çıkıyor. Firmalar, hizmetlerini ve ürünlerini mobil platformlara taşıyarak kurumsal imajlarını güçlendirmenin yanında hedef kitlelerinin hayatlarını kolaylaştırmak gibi bir fayda sağlıyorlar. Mobil uygulamaları ile kişiye, lokasyona özel indirimleri, kampanyaları, anlık bildirimler göndererek sunabiliyorlar.

Kano Medya, pek çok startup, reklam ajansı, marka ve kurum için Native ve Hibrit mobil yazılım çözümleri geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor.